Blog

SAMSUN KADIN DOĞUM DOKTORU

Samsun Kadın Doğum Doktoru

Op.Dr. Tamer Bülent KARALİ Samsun Kadın Doğum Hastalıkları Uzmanı doktorunuz Genital EstetikJinekolojiHymenoplastyKızlık ZarıKürtajGebelik ve DoğumHamilelikİnferiliteVajen EstetiğiMenopoz ve Tüp Bebek Tedavisin‘de uzman Hekimimiz Tamer Bülent KARALİ

Samsun’da Kadın Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Tamer Bülent KARALİ ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1968 yılında Amasyalı öğretmen bir anne ve Trabzonlu maliyeci bir babanın ilk çocuğu olarak Samsun’da dünyaya gelmişim.

lkokul, ortaokul ve lise eğitimimi bu şehirde tamamladım. 1985 yılında ÖSYS sınavında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleştirildim. Fakülteyi 1992 yılında bitirdikten sonra aynı yılın ekim ayında yapılan mecburi hizmet kurasında Sinop Durağan Alpaşalı köyü sağlık ocağına atandım. Önce Alpaşalı köyü, sonrasında Durağan ilçe merkezi ve daha sonra da Sinop merkeze bağlı Kabalı köyünde olmak üzere yaklaşık 1.5 yılllık bir sürede mecburi hizmetimi tamamladım. Akabinde Samsun Ruh Sağlığı Hastanesi Acil Servisinde 6 ay kadar çalıştıktan sonra Tıpta Uzmanlık Sınavında kazandığım Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında Psikiyatri ihtisasına 1994 Ekim ayında başladım. 2 ay sonra istifa ederek bu görevimden ayrıldım.

1995 yılının nisan ayında tekrar girdiğim tıpta uzmanlık sınavında 67inci olarak 1. tercihim olan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Doğum Anabilim Dalında ihtisas yapmaya hak kazandım. Uzmanlık eğitimimi 2000 yılı Mart ayında tamamladıktan sonra 10 ay kadar Ankara Özel Keçiören Polikliniğinde çalıştım. Bu çalışmanın arasında 2000 yılı Kasım ayında Kayseri’de askerlik hizmetimi 28 gün bedelli tabip er olarak yaptım.

2001 yılı Şubat ayında SSK Amasya Hastanesi’ne atanarak yaklaşık 11 yıl süreyle devlet hizmetinde çalıştım. 2011 Eylül’ünde “tam gün yasası” olarak da bilinen kanun hükmündeki kararname nedeniyle bir tercih yapmak zorunda kaldım ve muayenehanemde çalışmayı seçerek devlet hastanesindeki görevimden istifa ettim. Yine Amasya’da devam ettiğim 4 yıllık serbest muayenehane faaliyetimin peşine Medicana Samsun Hastanesi’nden gelen teklif üzerine 2015 yılı Nisan ayında bu hastanın Tüp Bebek Merkezi Direktörü olarak çalışmaya başladım. 2018 yılı Ağustos ayı itibariyle de Samsun Atakum ilçesindeki kendime ait özel muayenehane açtım. Hali hazırda hastalarıma burada hizmet veriyorum. Muayenelerimi ve mevzuata uyan küçük işlemlerimi burada gerçekleştiriyorum, gerekli durumlarda ise anlaşmalı özel hastanelerde müdahale ve ameliyatlarımı yapmaktayım. Evli ve 2 kız çocuğu babasıyım. Orta derecede İngilizce biliyorum.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu