Kızlık Zarı

Geçiçi Kızlık Zarı Dikimi

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Geçici kızlık zarı dikimi vajen içerisinde kızlık zarının yırtılmasından sonra arta kalan dokuların bir araya getirilerek yeniden yapılmasıdır. Bu yöntemde vajen içerisine fark edilmeyen görünmeyen dikişler yapılmaktadır. Bu yöntem ile yapılan kızlık zarı dikimi işlemi sonrası hastanın belirlediği zamanda ilişkiye girmesi ile kanaması olmaktadır. Kızlık zarı tamiri bu yöntemle yapılacaksa ortalama olarak belirlenen cinsel ilişki zamanından bir iki gün öncesinden yapılması gerekmektedir.

Geçici kızlık zarı dikimi ( kızlık zarı tamiri ) flep kaldırma yöntemi ile kalıcı yönteme göre fiyat olarak nispeten biraz daha uygundur. Fakat diğer yazılarımızda da belirttiğimiz üzere flep yöntemi ile yapılan kızlık zarı dikimi işlemini geçici yöntemden ayıran en büyük özellik kanama olmasının istenilen cinsel ilişkinin ne zaman olacağının önceden belirlenmesine gerek duyulmamasıdır.

Kızlık zarı dikimi hakkında cevap aradığınız soruyu yazımızda bulamasanız veya cevaplar hakkında anlayamadığınız bir konu olursa iletişim sayfamızdan yada aşağıdaki ARAMA veya WhatsApp butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu